Wednesday, 18 February 2009
Wednesday, 4 February 2009
First Finger - Evolution of wedding photography!!!
We proudly present a very special project. Months of hard work and research. Released today. Take a deep breath and enjoy.
Three words colour your white wedding – perfection, enchantment and photography.
You plan the first.
You let the second happen.
And we create the third. We are simply the best at it.
We create visually stunning wedding photography for magazine covers. Exhibitions. Wedding portfolios. For ourselves. But above all, for You.
And we set new standards along the way.
We proudly present our work in our online Gallery.
Join us!
Saturday, 17 January 2009
First - post in 2009! Amy..
I think my blog deserves a great post to start the 2009. I'll go back in the summer time, when I met Amy. I posted a photo of her already once, but there are many others still unseen. She is from NYC, with origins from Texas, a boyfriend from Ljubljana, working in India at the time we were in contact for the first time.. Haha, that's called an international lifestyle:)
I'm not going to write 10 pages on how gorgeous she is.. I just remember she said she loves Slovenija.. and I think Slovenija would love her!!:)
P.S. Joooon, I'm still waiting for the backstage photos!:P
Saturday, 27 December 2008
Kaj je prinesel Božiček..?
No, če smo prav natačni, ni ravno božiček, ker je revija izšla že 5. decembra, ampak spet je bilo eno tako bussy obdobje, tako da nisem utegnil prej..
Fotkal sem ustvarjalko, TV voditeljico in veliko poznavalko mode. Vsi ki objavljajo v revijah malo več kot jaz sam, pravijo, da uredniki izberejo vedno ravno tiste fotke, ki jih ti nočeš. In ja, zdaj jim verjamem. Pa mogoče mi ni niti tolko zato, ker niso izbrali tistih kot bi jaz, ampak ker ležeče fotke zrežejo in jih objavijo namesto pokončnih, pokončne porežejo, da naredijo ležeče itd.. jah, takle mamo, kaj čmo:)
U glavnem, tistega ki zanima kaj več o Lorelli Flego, naj si prebere spodnji članek!



Pa še dve besedi o njej,.. prijazna, simpatična, 100% pozitivna.. skratka ženska z okusom!:)
Še screenshot par meni ljubih posnetkov..

Ciaos, D.
Thursday, 25 December 2008
Sunday, 7 December 2008
Coastronica
and Connecro (the serious one)
Tuesday, 2 December 2008
Photography makes love stronger
Saturday, 15 November 2008
Saturday Night Fever
Vsekakor zanimiv projekt, ki hoče ufurat k nam nekaj čisto novega, po zgledu starega legendarnega Studio 54 iz Ny...

Omejitev vstopa na starost 21 let, vstopnina in extra izbira klubske muzike! Zanimiv recept, ki sigurno deluje po svetu!! Ker pa obala ni svet, "Que sera sera":)

Music: Alex Gaudino feat. Crystal Waters - Destination Calabria
Buona notte a tutti..
Tuesday, 4 November 2008
"Workshop", night shooting and a joke
U glavnem non stop neki dogaja in tudi, če imam občutek krivde, da premalo fotkam, mi na zunanjih diskih konstantno zmanjkuje placa!? Nekaj ne štima. In vseeno vem, da premalo fotkam.
Pred kakšnim tednom ali dvemi.. mogoče že celo tremi, smo z Matejo, Majo in Tanjo improvizirali en "mini workshop"! Prvo kar smo se naučili in ugotovili je to, da sonce ne sije samo za nas 4 in da bolj, kot je ura pozna, manj je sonca. Drugo: lokacijo je potrebno izbrati že prej, drugače je lahko med iskanjem taprave, sonca še manj:) Ampak hvala g.Paulu Vierkotter, ki je leta 1925 patentiral modern flash bulb po domače fleš (ja nisem tolko pameten in nimam pojma kdo je to, ampak sem zdej poGooglal:), smo lahko zadevo vseeno speljali.
Formula: 4x zaklop + flash/umbrella% x 3 modelke / fotografinje =
Formula: 5 članov banda + Iron Maiden na Vol.33 iz haube Volvota x 22 22 firma na črno - 2400W Brona direkt u bogega IXUSA SD860 IS =

"boljše voda u kolenu, kot kamen u ledvicah!"
Zdej pa bo počasi že zadosti.. do naslednjič..
Ciaos
Saturday, 1 November 2008
Hello(ween)!
Aaaaa, say hello to my new logo!! Do you like it?
Post sploh nima veze z Halloweenom, razen tega da je vsepovsod ogromno enih žurk.. v The Clubu super muzika z Exo Beltramom (nor sem na njegove mikse (!!!)) , v AG David Guetta (pobirajo se stave ob kateri uri bo policija tokrat končala žurko - Juš, I wish all the best anyway - pridem čez pol urce te pogledat, I promise:), v Tivoliju tudi nekaj obalnih DJjev, itd itd itd... ni druge ko dvignit rit in it od vrat do vrat, pogledat če bojo res čarovnice letele z metlami po zraku.
Verjetno e-kids, ki so rojeni after 1998 sploh ne vejo, da je 1.november dan mrtvih. Se bo kar prijelo, da je to pač Halloween:)
Ko pa je že tolko govora o žurkah sem se spomnu na en stari shooting, ko sem naredil par fotk za Banota aka Boltzmann (clikc click za malo promocije!), one of the founders of SDJF!
Mislim da bi s takim izrezom super pasala na coverju CDja!:P

Uuuuuu in skoraj bi pozabu! Včeraj je mel rojsnti dan Tondin, danes Mr. Tančič in jutri ga ima MEDO!! VSE NAJBOLJŠE GUYS!!!
Samo za vas en videospotić:
Saturday, 13 September 2008
Goodbye Summer

Photo: Polona
Music: Olive - You're Not Alone
Friday, 5 September 2008
Summer impressions
Days full of love..
Days full of joy..
I think I fell in love with weddings.
Just few impressions from this summer.. Much more to come;)


















